سیاست های حفظ حریم خصوصی

 


 ضمن ابراز خرسندی از بازدید شما از سایت چراغ جادو و احساس رضایت نسبت به محصولات و خدمات آن  حفظ حریم خصوصی شما اولویت کاری ماست.

بر اساس سیاست های حریم خصوصی چراغ جادو ، ممکن است اطلاعات زیر را جمع‏ آوری و ذخیره کنیم:

  • پیام ها و مکاتبات از طریق سایت‏ ما و یا مکاتباتی که به سایت ما ارسال شده است.
  • اطلاعات معاملات بر اساس فعالیت‏های انجام گرفته در سایت‏ها (مانند مزایده، خرید، فروش، مورد یا مضمونی که خلق کردید یا به نحوی مرتبط با اکانت شماست).
  • نشانی ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات تماس، و (با توجه به خدمات استفاده شده) در بعضی مواقع، اطلاعات مالی.
  • معاملات و تبادلات شما با سایت، خدمات، مضامین و تبلیغات ما، شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به و از سایت‏ها، اطلاعات آگهی‏ ها، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به سایت.

 

توجه

لازم به ذکر است به هیچ وجه چراغ جادو اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمی‏ فروشد یا اجاره نمی‏ دهد.

 

توصیه مهم مقام محترم قضایی

حسب دستور معاون دادستان و سرپرست محترم دادسرای اوین به منظور جلوگیری از سوء استفاده جاعلین و کلاهبرداران از طریق چک های رمز دار بین بانکی، توجه شما را به متن ارسالی جلب می نماییم:

با توجه به اینکه یکی از شگرد های مجرمین و متهمین سابقه دار جهت کسب منابع مادی زود هنگام و سریع خرید و فروش با چک های جعلی می باشد. این افراد سابقه دار با جعل چک های بین بانکی رمز دار و تماس تلفنی با شهروندان که جهت فروش اجناس خود در شبکه های اجتماعی یا جراید آگهی فروش منتشر کرده بودند تمایل خود را جهت خرید خودرو اعلام و غالبا در ایام آخر هفته و ساعات پایانی روز در محل قرار حاضر شده و با فریب و نیرنگ و معرفی خود بعنوان افراد متشخص و حائز شغل و منزلت اجتماعی اقدام به خرید می نمایند و در قبال آن یک فقره چک بین بانکی رمز دار جعلی ارائه می نمایند که تا کنون پرونده های متعدد در این خصوص تشکیل شده است .

به همین سبب و جهت جلوگیری از بروز چنین مواردی حتما با فرد خریدار به شعبه صادر کننده چک مراجعه نموده و نسبت به استعلام چک مذکور پیش از معامله اقدام نمایید.

 

 


در صورت هرگونه پیشنهاد اینجا کلیک کنید.