چگونگی ایجاد یک فروشگاه

 

چراغ جادو تسهیلاتی فراهم کرده است که می تواند راه گشای صاحبان کسب و کار باشد. با استفاده از این تسهیلات شما مبلغ فروش خود را به صورت نقدی دریافت کرده در صورتی که خریدار هزینه را به صورت قسطی پرداخت می کند این یعنی یک معامله دو سر سود هم برای فروشندگان و هم برای خریداران.

نحوه کار به این صورت است که فروشندگان کالای خود را در چراغ جادو ثبت می کنند. خریدار پس از انتخاب کالا به بانک مراجعه کرده و درخواست وام مربوط به کالای انتخابی خود را می دهد. بانک یک کارت اعتباری با مبلغ خرید را به خریدار تحویل می دهد که فقط در پایانه های چراغ جادو قابل استفاده است. مشتری خرید خود را در سایت انجام می دهد. در نتیجه حساب فروشنده به صورت یکجا تسویه شده و از آن پس، طرف حساب مشتری برای پرداخت اقساط خرید، بانک می باشد.

در این روش رضایت هر دو طرف جلب شده و چراغ جادو با قرارداد با بانک های معتبر امکان خرید و فروش را تسهیل کرده است. چراغ جادو به عنوان یک واسطه و با داشتن امکان دریافت وام مشتریان خود را جذب خواهد کرد و این یک فرصت طلایی برای هر فروشنده ای است تا با ثبت فروشگاه و کالاهای خود در چراغ جادو یک نمایشگاه مجازی از کالاهای خود راه اندازی کند. نمایشگاهی که نیازی به پرداخت اجاره ندارد و خربداران با وجود وام های 36 ماهه از آن دست خالی برنخواهند گشت.

 

روش های تسویه حساب فروشندگان