شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی:

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. بعد از پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک، کد پیگیری خرید به شماره همراه و فاکتور خرید به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی در اولویت و تسریع پردازش سفارش کاربران می‌باشد.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

برای پرداخت اینترنتی به موارد زیر احتیاج می‌باشد:

شماره کارت : شماره 16 رقمی روی کارت بانکی

* رمز دوم کارت : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز پویا ، رمز پویا خود را فعال کند.

* کد : CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد

تاریخ انقضا کارت :  تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید

 

پرداخت در محل:

چنانچه کاربر در مرحله پرداخت، پرداخت در محل را انتخاب نماید بعد از ثبت نهایی سفارش و ارسال کد رهگیری ، مشتری می تواند مبلغ خرید خود را در زمان تحویل تسویه نماید.